CAM MERDİVEN KORKULUK

Cam merdiven korkuluk, evleri güzel bir görünüme kavuşturan cam, ahşap, krom, paslanmaz. metal, ferforje merdivenlerinize camın estetikliği şık bir görünüm sağlamaktadır.
Cam merdivenlerde dikme ve lamalar hangi malzemeden olursa olsun camlı korkuluklar mutlaka kullanılmaktadır.
Cam merdiven korkuluklar, kir, pas tutmaz. Korkuluk cam merdivenin yanı sıra tüm alanlara monte edilebilir. Cam korkuluk, merdiveniniz için özel olarak belirli bir şekilde ölçülendirilip hazırlanır. Sağlıklı ve sağlamdır. Kırıldığında çok küçük parçalara ayrıldığı için zarar vermemektedir, tehlikesizdir.
Cam merdiven korkuluk, büyük bir titizlik ve uzman işçilikle yapılır. Uygulanan cam korkuluk şık bir görünüm sağlasa da en önemlisi kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Cam korkuluğuna iş merkezlerinde, ofislerde metroda asıl yaşam alanı olan evlerimizde kısacası pek çok yerde denk gelebiliriz. Cam merdiven korkuluk şık modern ya da istenilen tasarımlarla üretilmektedir.
Merdivenlerde emniyeti ve güvenliği sağlar, uzun ömürlü ve dayanıklıdır, kir tutmaz, tüm alanlara monte edilebilir, çeşitli farklı renklerde uygulanabilir, şık ve estetik görünüm sağlar.